Yhteystiedot

Auto Sorsa Oy

Tehtaankatu 6
11710 Riihimäki

puh. 019 716 620 (Toyota ja Subaru huolto ja varaosat, korikorjaus)
info@autosorsa.fi
puh. 019 268 0800 (Suzuki ja Isuzu huolto ja varaosat, automyynti)
infoautomyynti@autosorsa.fi

Yhteydenottolomake - Riihimäki

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

 

 

Verkkolaskutustiedot:

Verkkolaskuosoite:                  FI85 5396 0220 0083 70
Operaattori:                              OP-Pohjola Ryhmä
Välittäjän tunnus:                    OKOYFIHH

 

 

 

Toimisto

Markku Sorsa

Toimitusjohtaja / Automyynti

040 048 4950

markku.sorsa@autosorsa.fi

Riina Zetterman

Korikorjaustöiden vastaanotto

019 7166 216 / 050 412 3787

riina.zetterman@autosorsa.fi

Antti Saukkola

Huoltopäällikkö; Toyota & Subaru

019 7166 214 / 050 592 1315

antti.saukkola@autosorsa.fi

Ville Lähderinne

Varaosapäällikkö; Toyota & Subaru

019 7166 215 / 050 596 8024

ville.lahderinne@autosorsa.fi

Juha Kekki

Varaosamyyjä / Huoltoneuvoja; Toyota & Subaru

019 7166 218 / 050 562 9884

juha.kekki@autosorsa.fi

Jonna Sorsa

Varaosat / Huollon varaukset; Toyota & Subaru

019 7166 6213 / 050 517 0070

jonna.sorsa@autosorsa.fi

Mervi Sihvonen

Talous ja hallinto sekä markkinointi

019 7166 211 / 050 4380 523

mervi.sihvonen@autosorsa.fi

Jenni Sorsa

Automyyjä

VANHEMPAINVAPAALLA

Jukka Hanninen

Huoltoneuvoja / Varaosamyyjä; Suzuki, Isuzu & Subaru

019 268 0822 / 040 754 7602

jukka.hanninen@autosorsa.fi

Pentti Lehtimäki

Automyyjä

019 716 6219 / 050 408 6523

pentti.lehtimaki@autosorsa.fi

TUURAILEE TARVITTAESSA

Huolto

Jani Rissanen

Automekaanikko

Klaus Eerikäinen

Sähkötyönjohtaja

Rainer Westerholm

Automekaanikko

Roni Mansikka

Automekaanikko

Matti Mehtälä

Automekaanikko

Vertti Pyrä

Automekaanikko

Maalaamo ja korikorjaus

Harri Salin

Automaalari

Jens Linden

Automaalari

Kristian Nurmi

Korimekaanikko

Keijo Heinonen

Korimekaanikko

Petri Teppola

Korimekaanikko

Kiinteistönhuolto

Timo Mäkinen

Kiinteistönhoitaja