Yhteystiedot

Auto Sorsa Oy

Tehtaankatu 6
11710 Riihimäki

puh. 019 716 620 (Toyota ja Subaru huolto ja varaosat, korikorjaus)
puh. 019 268 0800 (Suzuki ja Isuzu huolto ja varaosat, automyynti)

info@autosorsa.fi

Yhteydenottolomake - Riihimäki

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Logo Toyota

Logo Isuzu

Henkilökunta

Markku Sorsa

Toimitusjohtaja

019 7166 212 / 050 597 0124

markku.sorsa@autosorsa.fi

Timo Lemponen

Korikorjaustöiden vastaanotto

019 7166 216 / 050 412 3787

timo.lemponen@autosorsa.fi

Antti Saukkola

Huoltopäällikkö

019 7166 214 / 050 592 1315

antti.saukkola@autosorsa.fi

Ville Lähderinne

Varaosapäällikkö

019 7166 215 / 050 596 8024

ville.lahderinne@autosorsa.fi

Juha Kekki

Varaosamyyjä, huoltoneuvoja

019 7166 218 / 050 562 9884

juha.kekki@autosorsa.fi

Mervi Sihvonen

Talous ja hallinto sekä markkinointi

019 7166 211 / 050 4380 523

mervi.sihvonen@autosorsa.fi

Automyynti / Suzuki ja Isuzu huolto sekä varaosat

Jenni Sorsa

Automyyjä

019 716 6217 / 0400 971 628

jenni.sorsa@autosorsa.fi

Jukka Hanninen

Huoltoneuvoja / varaosamyyjä, Suzuki, Isuzu & Subaru

019 268 0822 / 040 754 7602

jukka.hanninen@autosorsa.fi

Huolto

Jani Rissanen

Automekaanikko

Klaus Eerikäinen

Sähkötyönjohtaja

Rainer Westerholm

Automekaanikko

Roni Mansikka

Automekaanikko

Kristian Nurmi

Automekaanikko / korimekaanikko

Matti Mehtälä

Automekaanikko

Maalaamo ja korikorjaus

Harri Salin

Automaalari

Jens Linden

Automaalari

Keijo Heinonen

Autopeltiseppä

Simo Salminen

Autopeltiseppä

Petri Teppola

Korimekaanikko

Kiinteistönhuolto

Timo Mäkinen

Kiinteistönhoitaja